Pomôž nám cez

giving tuesday11


#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Jedinečným spôsobom spája rôzne skupiny ľudí – neziskové organizácie, občianske združenia, firmy, rodiny aj jednotlivcov a povzbudzuje ich k prejavom štedrosti. 

#GivingTuesday sa koná každoročne v utorok po Dni vďakyvzdania v USA. Je odpoveďou na nákupný ošiaľ počas Black Friday a Cyber Monday, známych už aj na Slovensku. 

Tento rok môžeš podporiť 2 naše rôzne projekty:

DIGITÁLNY ŠKOLITEĽ PRE INEX
https://www.givingtuesday.sk/neziskovky/inex-slovakia-4/

GT2019

Ako môžeš pomôcť?
  • finančne prispieť na kúpu projektora a prezentéra: peniaze môžete darovať na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125  (ak máš záujem, aby sme Tvoje priezvisko uviedli v zozname darcov, prosím do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko)
  • materiálne: ak máte nadbytočný projektor alebo prezentér, budeme radi ak nám ho darujete

ROZDÁVAME ŠŤASTIE
https://www.givingtuesday.sk/neziskovky/inex-slovakia-3/

GT12019

Ako môžeš pomôcť?
  • finančne prispieť na Mikulášske darčeky pre klientov DSS Integra (sladkosti, materiál na tvorenie, spoločenské hry). Peniaze môžeš darovať na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125 
  • (ak máš záujem, aby sme Tvoje priezvisko uviedli v zozname darcov – prosím do správy pre prijímateľ uviesť priezvisko).
  • materiálne - priamo priniesť darčeky (sladkosti, pastelky, výkresy, tvarovacie hmoty ...)
  • prísť 3. decembra 2019 o 10,00 hod. na INEX Slovakia, Prokopova 15, Bratislava a pomôcť s balením darčekov pre klientov

ALEBO využite QR kód:
QR kod2019

Viac o Giving Tuesday nájdeš na stránke https://www.givingtuesday.sk/co-je-giving-tuesday/


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie