giving tuesday2020
Myšlienka #GivingTuesday - sviatku štedrosti, darovania a dobrovoľníctva vznikla v roku 2012 a postupne sa rozšírila do vyše 150 krajín. 

Každý má niečo, čo môže darovať. Darujte svoj čas, peniaze, veci alebo vedomosti na #GivingTuesday a pridajte sa k miliónom ľudí, ktorí v tento deň konajú dobré skutky. Pomôcť môžete akokoľvek, kedykoľvek a komukoľvek.


Rozdávame šťastie (https://www.givingtuesday.sk/neziskovky/inex-slovakia-5/)

GT 2020

My sa už tradične zapájame do Giving Tuesday s výzvou na zbierku pre našich priateľov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove.

Integra a Barlička poskytujú pomoc a starostlivosť o deti a ľudí s rôznym druhom a stupňom postihnutia. Snažia sa likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom s postihnutím uplatniť sa v spoločnosti. Každoročne sme spolu so slovenskými a zahraničnými dobrovoľníkmi pre klientov Integry a Barličky organizovali zábavné, športové a edukatívne aktivity (Prvý apríl, Valentín, Halloween, Mikuláš), vďaka ktorým sme aspoň trošku narušili stereotyp a všednosť ich dní.

Tento rok nám však korona zabránila stretnúť sa naživo, nemohli sme zorganizovať zábavné dopoludnia pre klientov, ani medzinárodné dobrovoľnícke tábory, kedy prišli do zariadení dobrovoľníci z rôznych krajín sveta.

Preto chceme spoločne s Vašou pomocou pripraviť mikulášske balíčky, ktoré klientom doručíme a aspoň takto im zlepšíme dni a vyčaríme úsmev na tvári. Darčeky budú klientom odovzdané na Mikulášskom večierku.

Pridajte sa k nám a pomôžte nám pripraviť mikulášske prekvapenie pre našich kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove.

Pomôcť nám môžete:

  • darčekmi, ktoré donesiete na INEX (sladkosti, pastelky, výkresy, potreby na kreatívne tvorenie, pre seniorov krém Sudocrem)

alebo

  • podporiť nás finančným darom na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125  VS 012020  (ak máte záujem, aby sme vaše priezvisko  uviedli v zozname darcov, prosím do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko). Výška príspevku je dobrovoľná

gtkod2020

Ďakujeme!

srdce GTCookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Vlastné nastavenie cookies
Oboznámiť sa podrobnejšie