Online dobrovoľnícke a vzdelávacie aktivity


Aktivity sa konajú úplne online. Sú prístupné všetkým s funkčným pripojením na internet. Žiadne hranice, žiadne víza. Plus nemusíte cestovať, takže šetríte emisie CO2, čo je skutočne pekné pre našu planétu! A kým sa nemôžeme stretávať a je zakázaný fyzický kontakt, poďme sa stretnúť, pomôcť, vzdelávať aspoň v online svete z bezpečia našich domovov.

Sme presvedčení, že práve v časoch, ktoré sú pre nás všetkých náročné, je dôležité vyzdvihnúť našu ľudskosť, cit pre solidaritu a potrebu medzinárodnej spolupráce a priateľstva. Tento rok to je 100 rokov odkedy vznikli medzinárodné dobrovoľnícke tábory, ktorých cieľom je vzájomné porozumenie, pomoc miestnej komunite, šírenie mieru a solidarity. Doba nás však núti prichádzať s novými spôsobmi ako si pomôcť, ako sa navzájom spoznať a podporiť.

online skolenie                                   

virtualny workcamp
Virtuálne workcampy

Virtuálny workcamp je dobrovoľnícky tábor, na ktorom účastníci bezodplatne vykonávajú verejnoprospešné práce v prostredí internetu.

Pomôcť sa dá s prieskumom hradov, prípravou edukačných videí pre deti, ale tiež podporiť svoj osobnostný rast a duševné zdravie učením sa jazykov, hrou na hudobný nástroj, učením sa o recyklácii a pod.

Online jednodňové vzdelávacie aktivity

Online prezentácie na zaujímavé témy: cestovanie, slow fashion, prezentácie o krajinách. Pripoj sa k nám do zoomu a okrem toho, že sa dozvieš veľa zaujímavých info, stretneš aj ľudí z kancelárie a ostatných dobrovoľníkov a účastníkov, ktorých zaujímajú podobné témy ako Teba.
slow fashion
Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie