Online dobrovoľnícke a vzdelávacie aktivity


Aktivity sa konajú úplne online. Sú prístupné všetkým s funkčným pripojením na internet. Žiadne hranice, žiadne víza. Plus nemusíte cestovať, takže šetríte emisie CO2, čo je skutočne pekné pre našu planétu! A kým sa nemôžeme stretávať a je zakázaný fyzický kontakt, poďme sa stretnúť, pomôcť, vzdelávať aspoň v online svete z bezpečia našich domovov.

Sme presvedčení, že práve v časoch, ktoré sú pre nás všetkých náročné, je dôležité vyzdvihnúť našu ľudskosť, cit pre solidaritu a potrebu medzinárodnej spolupráce a priateľstva. Tento rok to je 100 rokov odkedy vznikli medzinárodné dobrovoľnícke tábory, ktorých cieľom je vzájomné porozumenie, pomoc miestnej komunite, šírenie mieru a solidarity. Doba nás však núti prichádzať s novými spôsobmi ako si pomôcť, ako sa navzájom spoznať a podporiť.

online skolenie                                   
Online školenia lídrov táborov


Najbližšie sa tešíme na všetkých na democampe.
Dátum bude upresnený


virtualny workcamp
Virtuálne workcampy

Virtuálny workcamp je dobrovoľnícky tábor, na ktorom účastníci bezodplatne vykonávajú verejnoprospešné práce v prostredí internetu.

Pomôcť sa dá s prieskumom hradov, prípravou edukačných videí pre deti, ale tiež podporiť svoj osobnostný rast a duševné zdravie učením sa jazykov, hrou na hudobný nástroj, učením sa o recyklácii a pod.

Online jednodňové vzdelávacie aktivity

Online prezentácie na zaujímavé témy: cestovanie, slow fashion, prezentácie o krajinách. Pripoj sa k nám do zoomu a okrem toho, že sa dozvieš veľa zaujímavých info, stretneš aj ľudí z kancelárie a ostatných dobrovoľníkov a účastníkov, ktorých zaujímajú podobné témy ako Teba.
slow fashion
Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie