Daruj radosť 200 klientom z DSS Integra, OZ Barlička a Brána do života!


Aj vy sa už neviete dočkať ako budete spolu s INEX Slovakia rozdávať radosť?
Na konci tejto akcie nás čaká vyše 200 párov rozžiarených očí. 

 
Pridajte sa knám!Spoločne pomôžeme pripraviť mikulášske  a vianočné prekvapenie pre našich kamarátov: 

z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a Senci,   
z OZ Barlička v Prešove 
z OZ Brána do života v Bratislave.


 GT2023

DSS Integra a OZ Barlička poskytujú pomoc a starostlivosť o deti a ľudí s rôznym druhom a stupňom postihnutia, snažia sa odstraňovať bariéry, ktoré bránia ľuďom s postihnutím uplatniť sa v spoločnosti.  
INEX Slovakia dlhodobo spolu so slovenskými a zahraničnými dobrovoľníkmi pre klientov Integry a Barličky organizujú  v priebehu  roka  rôzne zábavné, športové a edukatívne aktivity (Medzinárodný tábor, Športový deň, Halloween, Mikuláš ...), vďaka ktorým aspoň trošku narušíme stereotyp a všednosť ich dní. 
 
OZ Brána do života vedie krízové centrum pre matky s deťmi a zariadenie núdzového bývania pre mladých dospelých v kríze. Spája nás dlhoročná spolupráca, keď sme pomáhali s úpravou dvorčeka, či rozžiarili predvianočný čas vianočnými balíčkami.   
A aj vďaka Vašej pomoci sa nám spoločne podarí rozdať kúsok radosti na Mikuláša a Vianoce vo forme mikulášskych/vianočných balíčkov aj tento rok.
 
Darovať môžete: 

1. darčeky, ktoré prinesiete na INEX Slovakia (prosím, napíšte nám e-mail na inex@inex.sk): 

materiálne dary -  kreatívne potreby - pastelky, fixky, temperové farby, nožnice, výkresy, farebné papiere, kreatívne tvorenie ……; 
hygienické potreby – sprchové gély, šampóny, zubné kefky, pasty, krém na ruky, sudokrém, vlhčené utierky,   
potraviny - čaj, džúsy, zdravé sladkosti, keksíky, káva, ovocné kapsičky, vitamíny 

 alebo 

2. finančný dar na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125, uveďte  VS 5012023  (ak máte záujem, aby sme Vaše priezvisko uviedli v zozname darcov, prosím, do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko). Výška príspevku je dobrovoľná. Za vyzbierané peniaze nakúpime vyššie uvedené darčeky.
 

  Podpor INEX, aby sme mohli aj ďalších 30 rokov prinášať radosť z dobrovoľníctva

   

  GT202321


  Vedeli ste, že INEX Slovakia už 30 rokov pomáha mladým ľuďom  osobnostne rásť  za pomoci medzinárodného dobrovoľníctva  a neformálneho  vzdelávania?  Vďaka INEX Slovakia mladí ľudia spoznávajú  nové kultúry, krajiny, kamarátov z celého sveta, zlepšujú si jazykové  schopnosti, kompetencie a získavajú nevšedné zážitky  a skúsenosti. Z  8000 slovenských dobrovoľníkov vyslaných do zahraničia, si každý priniesol neopakovateľné zážitky. A každý z vyše 3000 zahraničných  dobrovoľníkov, ktorí prišli na Slovensko tu zanechal svoju dobrovoľnícku  stopu. 
   
  Pomôžte nám pokračovať v dobrovoľníckych a vzdelávacích aktivitách, a  tak šíriť radosť z pomoci tam, kde je to potrebné.  

  Vďaka vášmu finančnému daru budeme môcť naďalej pokračovať v:
   
  • organizácii lokálnych dobrovoľníckych aktivít (maľovanie plota v škôlke, úprava záhrady sociálneho zariadenia...) 
  • organizácií medzinárodných dobrovoľníckych táborov po celom Slovensku (oprava hradov, príprava aktivít pre ľudí s postihnutím, seniorov, environmentálne práce v dedinke Slatinka a iné) 
  • organizácií lokálnych vzdelávacích aktivít a workshopov na aktuálne spoločenské témy (workshopy o kritickom myslení, mediálnej gramotnosti, prezentácie krajín a ďalšie) 
  • organizácií školení zameraných na  zvyšovanie kompetencií mladých lídrov - organizácia podujatia, manažment podujatia, motivácia dobrovoľníkov, odovzdávanie spätnej väzby, interkultúrne učenie... 
  • zlepšení propagácie na šírenie informácií o týchto možnostiach, aby sa o nich dozvedelo čo najviac mladých ľudí  

  Budeme veľmi radi, ak nás finančne podporíte a spolu tak dopomôžeme k rozvoju demokratickej spoločnosti na Slovensku. 

  Peniaze môžete darovať na účet v  Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125, uveďte  VS 5022023 (ak máte záujem, aby sme vaše priezvisko uviedli v zozname darcov – prosím do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko).   V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý projekt podporiť, môžete podporiť oba: 
  (Váš príspevok sa rozdelí medzi oba projekty rovným dielom.)  Ďakujeme! 

  Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
  Oboznámiť sa podrobnejšie