Daruj radosť!GT2021fotoChcete aj Vy tento rok rozdať trošku radosti? Pridajte sa k nám a pomôžte pripraviť mikulášske  a vianočné prekvapenie pre našich 160 kamarátov z Domova sociálnych služieb Integra v Bratislave a OZ Barlička v Prešove. Integra a Barlička poskytujú pomoc a starostlivosť o deti a ľudí s rôznym druhom a stupňom postihnutia. Snažia sa odstraňovať bariéry, ktoré bránia ľuďom s postihnutím uplatniť sa v spoločnosti. Každoročne sme spolu so slovenskými a zahraničnými dobrovoľníkmi pre klientov Integry a Barličky organizovali  v priebehu  roka  rôzne zábavné, športové a edukatívne aktivity (Medzinárodný tábor, Valentín, Halloween, Mikuláš ...), vďaka ktorým sme aspoň trošku narušili stereotyp a všednosť ich dní. Už druhý rok nám však korona zabránila zorganizovať tieto zábavné aktivity pre klientov. Na Mikuláša a Vianoce chceme spoločne s Vašou pomocou rozdať trochu radosti vo forme mikulášskych/vianočných balíčkov, ktoré klientom doručíme a aspoň takto im zlepšíme dni a vyčaríme úsmev na tvári. Darčeky budú klientom odovzdané na spoločnom stretnutí. 
Pomôcť nám môžete
:

darčekmi,
ktoré donesiete na INEX (sladkosti, pastelky, výkresy, potreby na kreatívne tvorenie, pre seniorov krém Sudokrem, sprchový gél, zubné pasty – kefky, ...)

alebo 

finančným darom
na účet v Tatrabanke a.s. IBAN SK26 1100 0000 0026 6745 5125  VS 2021  (ak máte záujem, aby sme vaše priezvisko uviedli v zozname darcov, prosím do správy pre prijímateľa uviesť priezvisko). Výška príspevku je dobrovoľná.

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie