Náš tím


Majka - Vedúca kancelárie
Zakladateľka INEX-u Slovakia
Vedúca kancelárieMonika - Incoming
Monikin prvý medzinárodný tábor bol na Slovensku v roku 2012. Tento tábor Japonsko vs. Slovensko ju motivoval k lídrovaniu táborov na Slovensku. Neskôr začala pracovať na INEX-e ako EDS koordinátorka. Momentálne má na starosti incoming a školenia lídrov na Slovensku.Mirka - Outgoing
Mirka sa zúčastnila prvého tábora v Anglicku. Ďaľší rok začala lídrovať tábory na Slovensku a stala sa EDS koordinátorkou. Momentálne sa venuje vysielaniu dobrovoľníkov na workcampy (outgoing) a promu.Jarka - Na materskej :)
ESC koordinátorka Jarka prišla k nám ako  dobrovoľníčka v roku 2010 zo Srbska. Na Slovensku sa jej zapáčilo a začala tu pracovať na pozícii EDS koordinátora. Neskôr sa stala Outgoing Officer a momentálne je na materskej.Barbi - EZS
Barbi prišla na INEX v roku 2000. Jej prvý workcamp bol vo Francúzsku. Následne začala lídrovať tábory na Slovensku a neskôr pracovať na INEX-e ako koorinátorka EDS, outgoing officer a vedúca kancelárie. Potom mala na starosti incoming a školenia lídrov na Slovensku. Momentálne je ESC koordinátorka.

Dobrovoľníci Európskeho zboru solidarity


ESC Amandine
Amandine
Dobrovoľníčka z FrancúzskaESC Geoffroy
Geoffroy
Dobrovoľník z Belgicka

INEX-áčik

INEX-acik

Pracovné skupiny

Školiteľský tím
 
Naši školitelia nie sú žiadni sivobradí starci. Sú to mladí ľudia, ktorí sa zúčastnili rôznych školení doma i v zahraničí.  Školia nových lídrov medzinárodných dobrovoľníckych táborov. Školiteľský tím je len na pozvánku :) takže ak si myslíš, že tam patríš, musíš sa snažiť.

 

Promo tím

Tvorí ho skupina dobrovoľníkov, ktorí sa v minulosti zúčastnili našich aktivít. Chcú, aby sa o dobrovoľníctve dozvedelo, čo najviac ľudí nielen od kamarátov, známych. Vytvárajú informačné materiály, chodia prezentovať na školy, festivaly, udalosti.

Venuješ sa marketingu, grafike, tvorbe videí, foteniu a chceš mať prax do životopisu?

Napíš nám na out(zavináč)inex.sk a pridaj sa do tímu. 


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Oboznámiť sa podrobnejšie