Dobrovoľnícka stopa - kampaň oz INEX Slovakia “From all walks of life” - 29.4.2015

Tlačová správa o kampani Dobrovoľnícka stopa.

:: Tlačová správa ::


Dobrovoľnícka stopa - kampaň oz INEX Slovakia “From all walks of life”

INEX Slovakia odštartoval novú kampaň, “dobrovoľnícka stopa”, ktorá potrvá celý rok 2015. Hlavným cieľom kampane je zmapovať všetky dobrovoľnícke aktivity a zanechať po sebe odkaz – dobrovoľnícku stopu. Chceme ukázať svetu dobrovoľnícke nadšenie. Je čas pripomenúť ľuďom, že urobiť správnu vec môže každý z nás kdekoľvek na svete!

“From all walks of life” je hlavným mottom kampane INEX-u Slovakia, ktoré podporuje aj logo – ľudská stopa. Je to stopa, ktorá ukáže kde všade vo svete pomáhajú dobrovoľníci. Týmto originálnym nápadom chce INEX Slovakia osloviť mladých ľudí aby sa stali dobrovoľníkmi a tým ich povzbudiť aby sa zapojili do dobrovoľníckych projektov po celom svete.

Každý môže byť dobrovoľník. Nezáleží na mieste, krajine, veku ani dĺžke aktivity. Dôležité je zapojiť sa a mať chuť pomôcť niečo zmeniť. Svoju stopu môžu dobrovoľníci zanechať kdekoľvek - na tráve, piesku, blate či snehu..

V decembri zverejníme na facebook stránke INEX Slovakia a webstránke www.inex.sk mapu, kde všade sa podarilo zanechať dobrovoľnícku stopu. Fotografie budú priebežne uverejnené – z dobrovoľníkov INEX vylosuje troch, ktorí získajú cenu. Na konci roka budeme vedieť koľko ľudí sa zapojilo a pomohlo zmeniť svet k lepšiemu prostredníctvom dobrovoľníctva.

Činnosť INEX-u Slovakia je financovaná z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.


:: Koniec tlačovej správy ::

Bližšie informácie kampani poskytne:

Mgr. Peter Husák, koordinátor vzdelávania a propagácie

Tel. 0905 501 078 Email: education@inex.sk

INEX Slovakia – občianske združenie, Prokopova 15, 851 01, Bratislava

www.inex.sk , Facebook: INEX Slovakia, twitter: InexSlovakia, Instagram: inex_slovakia

INEX Slovakia

INEX Slovakia (INternational EXchanges) je nezisková organizácia ponúkajúca nevšedné zážitky, osobnostný rozvoj a zmysluplné prežívanie voľného času mládeže prostredníctvom medzinárodných dobrovoľníckych aktivít a neformálneho vzdelávania. INEX Slovakia viac ako 22 rokov aktívne organizuje na Slovensku a v zahraničí rôzne dobrovoľnícke activity. Podporujeme mladých ľudí v spoznávaní nových kultúr, vytváraní nových priateľstiev z celého sveta a získavaní skúseností.

Napísali o nás:

Parametér Južné Slovensko
Teraz Slovensko
Azu

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.
Vlastné nastavenie cookies
Oboznámiť sa podrobnejšie